Nasze usługi

👥Oferowana pomoc w ramach BEZPŁATNEJ INFOLINII ALARMOWEJ „PRAWNIK” obejmuje:

analizę stanu faktycznego przedstawionej przez Ciebie sprawy,
wskazanie, jakie działania są możliwe do podjęcia w danej sprawie,
wyjaśnienie, jakie skutki będzie rodziło podjęcie wskazanego postępowania,
zarekomendowanie w razie potrzeby odpowiedniego specjalisty w danej dziedzinie prawa (adwokata, radcę prawnego, doktora nauk prawnych, profesora nauk prawnych)

W ramach bezpłatnej infolinii alarmowej NIE SPORZĄDZAMY PISM!

Usługa dotyczy wyłącznie obszarów: prawa cywilnego (w tym prawa rodzinnego), prawa i postępowania karnego, prawa administracyjnego, prawa ochrony lokatorów, postępowania cywilnego, prawa egzekucyjnego, restrukturyzacji zobowiązań i upadłości konsumenckiej, prawa pracy.

Dodatkowo w ramach infolinii funkcjonuje również całodobowa linia alarmowa z której można korzystać w nagłych wypadkach tj. areszt, zatrzymanie, przemoc w rodzinie, wypadek komunikacyjny. Kontakt w wymienionych powyżej sprawach nie może być dłuższy niż 12 godz. od czasu zdarzenia.

🌎BEZPŁATNA INFOLINIA PRAWNIK działa z każdego miejsca na świecie. Z linii alarmowej będziesz skorzystać dzwoniąc na numer linii alarmowej wg. zwykłych stawek Twojego operatora sieci komórkowej. Oznacza to że nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów za korzystanie z infolinii poza kosztem połączenia telefonicznego takiego samego jak dzwoniąc np. do rodziny lub w innych sprawach.

Z infolinii mogą korzystać wszyscy bez ograniczeń wiekowych i terytorialnych. Nie musisz też przedstawiać żadnych dokumentów o dochodach.