O nas

Celem utworzenia BEZPŁATNEJ INFOLINII ALARMOWEJ „PRAWNIK” było umożliwienie skorzystania z pomocy prawnej dla wszystkich potrzebujących bez względu na miejsce zamieszkania, wiek czy dochody.

Wiemy jak często zdarzają się sytuację w których zwłaszcza starsze osoby potrzebują  jedynie konsultacji w prawidłowej interpretacji otrzymanego pisma czy pokierowania do właściwego specjalisty.

Dzięki bezpłatnej infolinii z pomocy prawnej będą mogli Państwo skorzystać z dowolnego miejsca dzwoniąc jedynie na numer telefonu infolinii.

Pomysłodawcą utworzenia bezpłatnej infolinii PRAWNIK jest Profesorskie Centrum Doradztwa Prawnego (www.profesorskie.pl) należące do przedsiębiorstwa telekomunikacyjnego BLUE Operator sp. z o.o. (http://blueoperator.pl)

Działalność bezpłatnej infolinii „PRAWNIK”  finansowana jest z środków prywatnych Parterów (firm)  bez których funkcjonowanie infolinii byłoby nie możliwe.

Posiadamy📜 CERTYFIKAT QS Zürich AG szwajcarskiej jednostki certyfikującej- akredytowanej w SAS (Schweizerische Akkreditierungsstelle) dla systemu zarządzania jakością w zakresie USŁUG DORADZTWA